Çelik Makina Metal Sanayi

Çelik Yapı Çelik Çatı İmalat Montaj

Teksan MAKİNA ENDÜSTRİ TESİSLERİ, Teksan ÇELİK YAPILAR, Teksan İNŞAAT, Teksan ÇELİK KONSTRÜKSÜYONÇelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Teksan Çelik Konstrüksüyon, Teksan Fabrika Revizyon, Tadilat, Demontaj, Montaj, Konveyör Sevk HatlarıÇelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Teksan Çimento EkipmanlarıÇelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika http://www.teksancelik.com Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika teksan çelik konstrüksüon çelik yapı çelik makina mekanik metal sanayi info@teksancelik.com Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Gsm 7/24 : 0532 0 665 668 Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Teksan igdır-celik-fabrika-binasi Çelik Çatı igdır-celik-fabrika-binasi Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Teksan yalova-celik-fabrika-binasi Çelik Çatı yalova-celik-fabrika-binasi Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika Teksan karabuk-celik-fabrika-binasi Çelik Çatı karabuk-celik-fabrika-binasi ENDÜSTRİYEL Teksan Makina Çelik Yapılar ; endüstriyel tesislerin imalat , montaj , revizyon alanlarında çözüm ortağı olmayı kendisine referans edinmiştir.
Değişen Piyasa Şartlarına bağlı olarak Çimento Fabrikaları, Demir Cevheri Fabrikaları , Fosfat Ve Üre Tesislerinde imalat montaj ve revizyon işlerinde görev almıştır. Endüstriyel tesis projelerinde üniteleri devreye alma sürecine kadar gücümüz ve bilgimiz nispetinde müşterilerimizin bize verdiği tüm görevleri yerine getirdik ve tecrübeler kazandık.
Endüstriyel Tesislerin İhtiyacı olan çelik konstrüksüyon, Siklon ,bunker, Lastik Bantlar, Havalı Bantlar , Toz boruları , havalandırma sistemleri ,teleskobik bantlar, paketleme üniteleri ,değirmenler ,seperatörler ve gaz borularının imalat, projelendirme , montaj ve revizyon çalışmalarında bulunduk. Mevcut Tesisin yüksek verimli çalışması ve yarılanma ömrünü tamamlamış makine ve konstrüktif elemenlarının revizyonu , ek ünitelerin yapılması ve devreye almasına kadar işverenimizi hiçbir konuda yalnız bırakmıyoruz.
HES santrallerinde Cebri Borularda, Genleşme Contaları ve kütle beton gömülü elemanların imalatında hes hidromekanik tezhizat tedariğinde imalat ve montajında talep edilen tüm çalışmalara bu alanda hizmet veren ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz.
Liman hizmetleri alanlarında birden fazla limanın ihtiyacı olan ship loader , starmajor, pnömatik makinalar , lastik bantlar, gibi tüm depolama ve taşıma sistemlerinde hizmet vermekteyiz. Kolonsuz geniş açıklıklı hangar yapılarında biz kendi alanımızda çok kaliteli bir ürünü kullanmaktayız.Tamamı yerli üretim olan üniform galvanizli elemanlardan kurulan sistemin türkiye temsilciliğini yapmaktayız.
Endüstriyel Tesis Revizyonları Günümüz teknololisine uygun olarak yeniden inşaa edilecek tesislerin montaj demontaj uygulamaların yanısıra mevcut tesiste revizyon ve bakım ugulamalarınızıda yapmaktayız.
Otomotiv, enerji, kimya, gıda, lastik ve benzeri sektörlere ait endüstriyel tesislerde teknolojik imalat ve montajlarının yapılması Her tür ağır ve hassas makine ve ekipmanlarının , izolasyon , çelik imalat ve montajlarının yapılması Endüstriyel tesislerde kapasite artırımı ve revizyon işlerinin yapılması Endüstriyel tesislerin mevcut yerinden sökülmesi, taşınması, yeni yerine montajı Robot, fikstür vb ekipmanların, taşınması, kurulması Üretim hattı ve yardımcı alanlardaki bütün makine ve ekipmanların kurulumu
Sanayi tesislerinde her türlü inşaat işlerinin yapımı, tadilatı ve revizyonu işlerinin yapılması Sanayi tesislerinde zemin betonu yapımı ve zemin deformasyonlarının tamiri işlerinin yapılmasız Sanayi tesislerinde ofis ve W.C. yapımı Sanayi tesislerinde yol ve yaya çizgileri, zemin boya işlerinin yapılması Sanayi tesislerinde mekanik tesisat işlerinin yapılması Her türlü çatı imalatı ve izolasyonunun yapımı, tadilatı işleri Her türlü çatı kaplama yapımı ve tadilatı işlerinin yapılması Sanayi tesislerinde her türlü yağmur suyu ve atık su hatlarının yapımı, tamiri ve revizyonu işlerinin yapılması
SPARE PARTS SERVICES teksan Makina Çelik Yapılar supplies spare parts to domestic and international industrial plants with its broad experience through years. Reliable equipment supply for many factories is ensured in a high quality, fast and appropriate manner through the quality control follow-up and process management.
Technological Productions Casting Equipment Gear Groups Heavy Equipment Grinder And Crusher Groups Transfer Lines Are under our scope of supply.
FACILITY MAINTENANCE AND MECHANICAL INSTALLATION teksan Makina Çelik Yapılar provides heavy machinery and mechanical maintenance and repair services for cement factories through its 16 years of experience and knowledge. Cement factory establishment, unit installations first assemblies and investment assemblies of many factories have been successfully completed and delivered. Thanks to our experienced teams and rapid mobilization capability, for delivering the projects undertaken before their deadline. We have successfully delivered the maintenance and repair projects of many factories in Turkey and abroad. MANUFACTURING SERVICES. In the field of mechanical manufacturing; large size mechanical parts such as machinery and equipment, cranes and transfer systems, conveyor systems, sinter equipment, breakers and grinders, expansion parts, are the main manufacturing areas. It becomes possible to follow the technological developments closely and apply them to the products very quickly. The modern bench infrastructure of the factory, the project group equipped with the highest level of knowledge and the experienced production personnel enable the production of the highest quality without any doubt in all three fields. Within this framework, our mechanical manufactures serve in many places of the world with confidence.
Cement and Mineral Technologies (CMT) deals with all design and engineering services in the sectors such as cement, mineral and raw materials. CMT provides: Poject General Drawings Process Flow Sheets Civil Engineering and Design Building Steel Structures Mechanical Engineering and Design Technological Projects Auxilliary Units Design
Çelik Konstrüksiyon ve İmalat İşleri Çelik Konstrüksiyon ve İmalat İşleriÇelik Konstrüksiyon ve İmalat İşleriÇelik Konstrüksiyon ve İmalat İşleri Her tür ağır ve hassas makine ve ekipmanlarının, izolasyon, çelik imalat ve montajlarının yapılması Proje bazlı olarak özel imalatlar (tanklar, drumlar, basınçlı kaplar, platformlar, standart profil ve özel parçalardan mamul imalatlar). Çelik konstrüksiyon imalat, montaj, demontaj, tamir ve revizyon işlerinin yapılması Çelik binalar, çelik platformlar, çatı makasları ve kolonları ve kirişleri, ızgaralar, makine ekipman mesnetleri, boru köprüleri , boru supportları vb. imalatı ve montaj işleri. Endüstriyel tesislerde teknolojik imalat ve montajlarının yapılması.
Boru Hatları Projelendirme, İmalat ve Montaj İşleri Hava, su hatlarında ve üretim proseslerinde kullanılan, karbon çeliği, galvaniz, polipropilen, PVC, HDPE, vb. malzemelerden oluşan her tür boru hatlarının projelendirilmesi, imalatlarının yapılması, montajı ve devreye alınması.
Konveyör Sistemleri Projelendirme, İmalat ve Montaj İşleri Konveyör sistemleri projelendirme, imalat, montaj ve devreye alma işleri.
Endüstriyel tesisler için bakım ve revizyon hizmetleri İşletmenizde kullandığınız zemin kaplamaları, daldırma banyoları, kaplama havuzları, depolama karıştırma ve taşıma tankları gibi tüm termoplastik uygulamalarında meydana gelebilecek her türlü çatlak, sızıntı, kırılma ve delinme gibi problemlerinize konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle zaman kaybı olmaksızın hızlı ve yerinde müdahale edip sorunlarınızı çözmekteyiz.
Ayrıca kullandığınız ürünlerin yeniden montajı ya da polietilen (HDPE), polipropilen (PP) ve PVC bazlı boru hatlarınızdaki tüm istenmeyen arıza, sızıntı, delik ve çatlaklara yerinde müdahale edip, mevcut sisteminize eklemeyi planladığınız ilave hatlarınızın sisteme dahil edilmesi ve yerinde montajını yapmaktayız. Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isil islem isleri Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isitici tretmanlari Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika iskele kurulum ve sokum isleri Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika iskele usturmaca montaji Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta aksu celik kiris Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta atabey celik isleri Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta celik fabrika Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta egirdir celik ahir Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta gelendost celik fabrika fiyat Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta gonen celik cati fiyat Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta keciborlu celik kondiksiyon Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta merkez celik imalathanesi Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta sarkikaraagac celik bina Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta senirkent celik kondusyon Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta sutculer celik fabrika Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta uluborlu endustriyel celik yapi Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta yalvac celikden bina Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika isparta yenisarbademli celikden fabrika Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika is programinin takip edilmesi Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul adalar celik imalathanesi Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul arnavutkoy celik kondiksiyon Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul atasehir celik kondusyon Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul avcilar celik fabrika Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul bagcilar celik bina Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul bahcelievler endustriyel celik yapi Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul bakirkoy celikden bina Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul basaksehir celikden fabrika Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul bayrampasa celik cati Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul besiktas celik kolon Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul beykoz celik arakat Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul beylikduzu celik fabrika Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul beyoglu celik imalat atolyesi Çelik Çatı Çelik Konstrüksüyon Çelik bina Çelik Fabrika istanbul buyukcekmece celik imalathane